fbpx Press "Enter" to skip to content

Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją – Błąd w Google Play

Maciej Maj "Bionicl" 2

Minecraft Earth staje się coraz bardziej popularny, gra w niego już ponad 4 miliony graczy na całym świecie! Wspaniałe nowe funkcje i innowacyjna rozgrywka przyciąga ogromne ilości graczy przed ekrany telefonu, a wiele osób porównuje ją do jeszcze niedawno popularnej gry „Pokemon Go”. Wspaniale więc, że i Ty chcesz dołączyć do tego niesamowitego świata Minecraft Earth! Polska premiera gry miała miejsce 11 grudnia 2019 roku – szczegóły opisaliśmy TUTAJ. Niestety wiele z posiadaczy smartphonów z Androidem, gdy chcą pobrać aplikację, natrafia na błąd. Gdy wejdą do Google Play store widnieje napis „Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją”. Co on oznacza i co można w tym temacie zaradzić, już wyjaśniamy!

Reklama

Błąd ten występuje głównie na telefonach, które w tym momencie nie są wspierane przez Mojang – firmę produkującą Minecraft Earth. Gra jest wyjątkowo zasobo-żerna i posiada wysokie wymagania sprzętowe. Dodatkowo, jako, że nieodłącznym elementem gry jest tryb AR, potrzeba sprawdzić jeszcze dodatkową rzecz. Mowa tu oczywiście o kompatybilności z ARCore – nowoczesną technologią firmy Google, która umożliwia umieszczanie prawdziwych obiektów na obrazie z kamery naszego telefonu. Uruchomienie jej nie należy do najłatwiejszych i słabsze telefony mają z tym trudności.

Jaki sprzęt jest więc potrzebny aby uruchomić tą grę? Przygotowaliśmy dla was specjalny spis wymagań jakie należy spełnić, aby uruchomić Minecraft Earth i już więcej nigdy nie widzieć komunikatu „twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją”! Listę tą możecie sprawdzić tutaj:

Minimalne wymagania Minecraft Earth

Na urządzeniach spod marki Apple również możesz zobaczyć podobny błąd. Pamiętaj, że aby uruchomić Minecraft Earth potrzebny jest iOS 10.0 lub większy oraz sprzęt wydany w ciągu ostatnich 4 lat. Mowa tu o iPhone 6s i w górę. Minecraft Earth wspiera zarówno iPhone’y, iPody touch oraz iPady! Więcej informacji w linku powyżej.

  1. Szajningstar Szajningstar

    Super pomocny wpis! Teraz już wszystko jasne 🌟

  2. Świetnie napisane. Chcę wyrazić uznanie za Twoją pracę. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Po prostu super. Będę częściej zaglądał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.