fbpx Press "Enter" to skip to content

Minecraft Earth Viewer – szczegóły na temat bloków, konstrukcji i przygód!

Maciej Maj "Bionicl" 0

Niedawno, jeden z użytkowników reddita utworzył wspaniałe narzędzie dla wszystkich fanów Minecraft Earth. Jest ono niezwykle przydatne, szczególne na wstępnych etapach gry, kiedy to jeszcze wiele rzeczy poznajemy. Poniżej przedstawię jak je uruchomić, przeglądać i przeczytać w nim szczegóły na temat prawdopodobieństwa wypadania bloków, architektury konstrukcji i przygód.

Reklama

Narzędzie otworzymy w naszej przeglądarce internetowej (zalecane jest wejść na komputerze – czytelność jest dużo większa) pod tym linkiem: MINECRAFT EARTH VIEWER

Jak wyglądają płytki konstrukcyjne?

Gry uruchomimy aplikację powinna nas ona powitać w trybie płytek konstrukcyjnych (możliwych do kupienia – aby zobaczyć pełną listę, sprawdź TUTAJ). Upewnij się, że po lewej stronie zaznaczona jest ikonka z zameczkiem. Po prawej wyświetli się model 3D wybranej płytki konstrukcyjnej, a suwakiem góra-dół będziesz w stanie wyświetlić kolejne warstwy budowli. Dodatkowo, po kliknięciu na skrzynię w prawym dolnym rogu, wyświetlają się wszystkie przedmioty jakie są możliwe do zdobycia w tej płytce.

MCE Viewer - płytka konstrukcyjna
Interfejs programu, widok płytki konstrukcyjnej

Jak wyświetlić przygody?

Aby sprawdzić w podobny sposób wszystkie występujące przygody w grze, wystarczy wybrać drugą zakładkę w lewym górnym rogu. Zobaczycie tam wszystkie możliwe struktury, podzielone ze względu na stopień trudności. Tutaj suwak po prawej stronie jest jeszcze bardziej przydatny, gdyż możemy zobaczyć czego spodziewać się po wylosowaniu wybranej przygody.

Jakie przedmioty są w Minecraft Earth?

MCE viewer - wytwarzanie

Autor zadał sobie trud i umieścił w aplikacji bogatą listę wszystkich przedmiotów występujących w grze. Aby to sprawdzić, kliknij w lewym dolnym rogu ikonę wytwarzania i wybierz opcję ITEMS. Pojawi się bogaty interfejs z setkami przedmiotów występującymi w Minecraft Earth. Teraz wystarczy wybrać interesujący nas obiekt, kliknąć na niego, a pojawią się informacje o recepturach na jego WYTWORZENIE oraz grze można go znaleźć.

MCE Viewer - szczegóły przedmiotu

Jakie jest prawopodobieńsnwo wypadania przedmiotów w Minecraft Earth?

Autor aplikacji postanowił odpowiedzieć na to pytanie! Podczas gdy Mojang nie udostępnia oficjalnie tej informacji, jesteśmy w stanie oszacować te liczby na podstawie przedmiotów które wypadły. W ten sposób Sentz zebrał ponad 10000 przedmiotów z różnych obiektów aby móc podzielić się swoją statystyką! Wystarczy, że wybierzemy opcję TAPPABLES na dole, a ukaże się nam lista pokazująca wszystkie przedmioty, skąd wypadają i jaka jest szansa na ich zdobycie.

Jestem pod wielkim wrażeniem narzędzia stworzonego przez Sentza i z pewnością będę dalej śledził jego poczynania i o nich informował!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.