fbpx Press "Enter" to skip to content

Minecraft Earth start w Polsce!

Maciej Maj "Bionicl" 2

Po wielu miesiącach zamkniętej bety Minecraft Earth na całym świecie, 11 grudnia 2019 gra miała swoją premierę w Polsce! Zarówno użytkownicy iPhone’ów oraz urządzeń z Androidem mogą już teraz wejść do wspaniałego świata minecraft’a za pośrednictwem swojego telefonu 🎉. Co to jest Minecraft Earth? Już śpieszymy z pomocą – dokładny opis o co chodzi w tej grze PRZECZYTACIE TUTAJ. Jeśli już wiesz co to jest i chcesz rozpocząć swoją przygodę z Minecraftem sprawdź jak to zrobić W TYM ARTYKULE.

Minecraft Earth start w Polsce!

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie słyszeli o Minecraft Earth, przygotowaliśmy wpis z podstawami rozgrywki. Opisaliśmy tam główne mechaniki, jak przemieszczać się po mapie gry i jak budować mosiężne budowle. Wpis ten znajdziecie tutaj – CO TO JEST MINECRAFT EARTH. Już w ciągu najbliższych dni na stronie pojawi się masa materiałów na temat gry. Poruszymy kwestie co to jest płytka budownicza, czym są przygody, jak najszybciej zbierać surowce i inne!

Zapraszamy na naszego FanPage’a po więcej wiadomości ze świata Minecraft Earth!

Utworzyliśmy również grupę Polskich graczy w Minecraft Earth Polska! Jeśli pobrałeś ją już na swoje urządzenie, koniecznie ją sprawdź i dołącz do Polskiej społeczności. Link do grupy znajdziesz tutaj: GRUPA MINECRAFT EARTH POLSKA.

  1. Mb Mb

    Wow Minecraft Earth to moja ulubiona gra. Super strona!!!

  2. Anonim Anonim

    Czyli jak mam Xiaomi redmi 6 i nie wspiera ARCore to mi nie pójdzie tak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.