fbpx Press "Enter" to skip to content

Ta mapa pomoże znaleźć Ci obiekty na mapie

Maciej Maj "Bionicl" 1

Szukanie obiektów na mapie może okazać się czasochłonnym zajęciem, szczególnie gdy szukamy konkretnych rzeczy do zdobycia. Każdy obiekt na mapie posiada zakodowane przedmioty jakie upuści, leć nie dowiemy się tego, dopóki nie podejdziemy do wybranego miejsca. Na szczęście z pomocą przychodzi nam nowe narzędzie – mapa obiektów Minecraft Earth.

Reklama

Mowa tutaj o narzędziu CrafterVision, które przenosi mapę z Minecraft Earth do przeglądarki. Dzięki niemu możemy wyświetlić mapę obiektów i znaleźć dokładnie te przedmioty, które nas interesują.

Craftervision - widok mapy

Mapa domyślnie centruje się w Ameryce, lecz wystarczy przesunąć ją do wybranego miejsca lub użyć wyszukiwarki u góry aby znaleźć interesujące nas miejsce.

Mapa wyświetla bloki trawy/kamienia, moby, skrzynie oraz przygody. Wystarczy wybrać jeden z elementów na mapie obiektów Minecraft Earth aby wyświetliło się dodatkowe okno ze szczegółowymi informacjami. W taki sposób możemy zobaczyć ile przedmiotów zawiera dany obiekt, jakie są to przedmioty i przez ile jeszcze czasu są możliwe do zdobycia.

CraftVision - przedmioty

Uwaga! W momencie pisania tego artykułu, okazuje się, że wiele przedmiotów na mapie jest ulokowanych w niewłaściwych miejscach. Twórcy aktualnie pracują nad tym problemem. Przygody pozostają jednak cały czas we właściwym miejscu.

  1. Topola Topola

    Może za jakiś czas, będzie to pomocne. Ja na razie mam 20lvl, 15k przedmiotów – żelaza, diaxów i nic do roboty w grze. Ale kiedyś się przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.