fbpx Press "Enter" to skip to content

Jak pobrać Minecraft Earth na iOS i Android

Gra Minecraft Earth jest już oficjalnie dostępna w Polsce! Nadszedł czas aby pobrać ją na swój telefon i rozpocząć tą wspaniałą przygodę! W tym wpisie pokażemy Wam jak pobrać Minecraft Earth na telefony z iOS i Androidem.

Reklama

Kompatybilne urządzenia

Gra posiada wysokie wymagania sprzętowe, głównie ze względu na użycie technologii AR. W związku z tym, może być ona mocno niestabilna na starszym sprzęcie. Sprawdźmy czy uruchomisz ją na Twoim telefonie!

Apple iOS (iPhone):

Aby cieszyć się rogrywką na urządzeniach firmy Apple, potrzebna jest minimalna wersja iOS 10. Gra powinna działać bez problemu na wszystkich modelach telefonów i tabletów wydanych przez tą firmę w ciągu ostatnich 4 lat. Oto dokładna rozpiska wspieranych urządzeń:

  • iPod touch (7th Gen)
  • iPhone (6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max)
  • iPad (5th, 6th & 7th Gen, Air 3)
  • iPad Mini (5th Gen)
  • iPad Pro (1st, 2nd, 3rd Gen)

Android:

Pewnie zadajesz sobie pytanie czy ‚Mój telefon będzie w stanie uruchomić Minecraft Earth?’ Spokojna głowa – już śpieszymy z pomocą! Aby grać w Minecraft Earth na Twoim telefonie z Androidem potrzebna jest przynajmniej wersja 8.0 (Oreo) systemu.

Wymagania sprzętowe również są wyjątkowo wysokie, gdyż Twoje urządzenie musi wspierać technologię ARCore, na której opiera się duża część rozgrywki. Informacje o kompatybilnych urządzeniach znajdziesz tutaj MINECRAFT EARTH WYMAGANIA

Jak pobrać Minecraft Earth?

A więc Twój telefon będzie w stanie uruchomić grę? Znakomicie, czas pobrać Minecraft Earth!

Wystarczy, że wejdziecie do App Store (iOS) lub Google Play Store (Android) i pobierzecie wersję dla Waszego urządzenia! Oto linki:

Jak pobrać Minecraft Earth na iOS i Android
Jak pobrać Minecraft Earth na iOS i Android

Udanego kopania, nie zapomnij zajrzeć na naszego FanPage’a i resztę strony Minecraft Earth Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.